9 Ekim 2010 Cumartesi

Kıvanç Koca kişisel yazılarına başlıyor!

Ne kadar soğuk bir gün! Son bilmem kaç yılın en soğuk kışını yaşayacakmışız ya hani, böyle hemen başlayacağını dememişlerdi ama bize! Ben sevmedim bu havayı, yaz olsun, sıcaklar kavursun, gıkımı çıkarmayacağım söz!!

Şimdi ise gelelim asıl konumuza... (Böyle bir giriş tasarlamamıştım ama bazen aklına geleni yapmak/aklından geçeni yazmak en güzeli ;))

6 yıl oldu biryerlerde yazmaya başlayalı... Pekçok haber sitesinden sonra 4 yıldır www.zekirdek.com da haftalık yazılar ile devam ediyorum. Bu sayfayı açmamın nedeni ise özellikle son zamanlarda anlık olarak bazı olaylarla ilgili yorum yazabilmenin özgürlüğünü yaşamak... Bunun için twitter ve facebook sayfalarını da kullanıyorumm ama 140 karakterle herşeyi anlatamamanın yarattığı gerginliği yok etmek ve de arkadaş listemdekilerin haricindeki kişilere de ulaşmak lazım, düşüncesi içindeyim...

Bu akşamdan itibaren her an bambaşka bir konuda uzun/kısa yazı ile karşınıza çıkabilirim; övebilirim, sövebilirim, o anda canımın istediğini yapabilirim :))

Burası kişisel yazılarımın yer aldığı bir sayfa olacak...
Deli eden hikayelerimin ve tek köşe yazılarımın olduğu www.zekirdek.com da da haftalık olarak yazmaya devam edeceğim tabi ki...

Bilenler bilmeyenlere duyursun, herkes eğlenceye buyursun!
www.zekirdek.com dan hikayelere göz atmayı unutmayın!:))

twitter takibi için: www.twitter.com/KivancKoca
E-posta için: kivanckoca@gmail.com
Zekirdek'te MASAL için: http://www.zekirdek.com/yazi-8220masal8221-1-bolum-2034-.html

2 yorum: